Biuro tłumaczeń B&S Gdynia Gdańsk Trójmiasto Pomorskie

Biuro tłumaczeń B&S Gdynia  Gdańsk Trójmiasto Pomorskie
BiuroBS
Miasto: Gdańsk
Był online: 30 sty 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 4

Zamieszczono: 19 sty 2017

Opis towaru przez autora:

Potrzebujesz fachowego tłumaczenia dokumentów? Zależy Ci na obecności tłumacza podczas czynności urzędowych? Chcesz przedstawić ofertę swojej firmy na rynku zagranicznym, ale nie umiesz samodzielnie dokonać przekładu treści reklamowych?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań, powinieneś poznać ofertę Biura Tłumaczeń B&S z Trójmiasta!

B&S to miejsce, w którym pracuje stały zespół tłumaczy przysięgłych- nie ma więc problemu z uzyskaniem specjalistycznych przekładów wierzytelnych.

Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie:

- Tłumaczeń ustnych- pracownicy biura chętnie uczestniczą w różnego rodzaju spotkaniach, np. biznesowych czy urzędowych. Tłumaczą również treści podczas ceremonii ślubnych, zagranicznych wizyt lekarskich i innych sytuacjach wymagających tego rodzaju wsparcia.

- Tłumaczeń medycznych- tym rodzajem przekładów zajmują się tłumacze związani z tematyką medyczną. Ich wiedza poparta jest literaturą branżową oraz konsultacjami z lekarzami specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach. W zależności od potrzeb mogą to być tłumaczenia zaświadczeń i zwolnień lekarskich, wyników badań, opisów procedur medycznych i innych tekstów z tej branży.

- Tłumaczeń dokumentów- szeroki zakres tekstów z wielu dziedzin- prawa, finansów, księgowości, reklamy, techniki, informatyki itp. Klienci mogą liczyć na tłumaczenia świadectw szkolnych, dyplomów uczelni wyższych, wyroków sądowych, prawa jazdy i wszystkich innych dokumentów.

- Tłumaczeń dokumentów samochodowych- dowody rejestracyjne, karty pojazdów, faktury za zakup pojazdów, umowy kupna i wszystkie pozostałe teksty związane z samochodami, motocyklami, przyczepami- również campingowymi.

- Tłumaczeń materiałów marketingowych- oferta obejmuje przekłady filmów ulotek, stron internetowych, listów dialogowych do filmów i reklam i innych materiałów tego typu. Bardzo często przetłumaczone treści są skuteczniejsze od oryginału i lepiej funkcjonują innych realiach oraz obcym języku, trafiając do szerszego grona odbiorców.

- Innych rodzajów tłumaczeń- klienci, którzy nie znaleźli w ofercie usługi odpowiadającej ich potrzebom, mogą skontaktować się z Biurem Tłumaczeń B&S w celu stworzenia oferty indywidualnej. Każde zlecenie traktowane jest jak wyzwanie i nowe doświadczenie.

Oprócz usług translatorskich, dla wygody klientów, firma zajmuje się także skanowaniem, wysyłaniem i archiwizacją wszystkich dokumentów.

Biuro Tłumaczeń B&S ma swoją siedzibę w Gdańsku i Gdyni. Mimo, że jest to znana i ceniona marka przede wszystkim w województwie pomorskim, na potrzeby klientów z innych miast oraz z zagranicy, firma świadczy swoje usługi zdalnie za pomocą poczty elektronicznej.

Istnieje również możliwość dojazdu tłumacza we wskazane wcześniej miejsce- w grę wchodzą również podróże międzynarodowe.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Biura Tłumaczeń B&S, zachęcamy do odwiedzenia biur w Gdańsku i Gdyni, gdzie w stałych porach dyżurują tłumacze.

Oprócz tego możliwy jest także kontakt mailowy, telefoniczny oraz za pomocą strony internetowej.

http://www.translator.pl/

Biuro w Gdańsku:

Biuro Tłumaczeń B&S

Ul. Grunwaldzka 102 pok 18

80-244 Gdańsk

tel/fax +48 58 346 02 91

tel/fax +48 58 344 16 05

kom. +48 530 313 717

skype: translator.gdansk

email: ste@translator.pl

Czynne pn.-pt. 9:00 – 16:00

Biuro w Gdyni:

Biuro Tłumaczeń B&S

Ul. Starowiejska 28 pp

81-356 Gdynia

tel. +48 58 620 50 72

fax +48 58 661 22 10

kom. +48 883 63 66 69

skype: translator.gdynia

email: biuro@translator.pl

Czynne pn.-pt. 8:15 – 16:00

Więcej zdjęć (3):