Ogłoszenie nie jest ważne

Mania-kolejny kot wyrzucony z domu na ulicę-szuka DT/DS!

Oddam za darmo
Iwona
Miasto: Gdańsk
Był online: 19 sie 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 19 sie 2013

Opis towaru przez autora:

Historia Manii to historia jakich niestety ostatnio spotyka się coraz więcej

kotka pojawiła się nagle pod jednym z bloków w Gdańsku. Prawdopodobnie została wyrzucona z domu. Od tego czasu dzień w dzień leży na trawniku pod budynkiem. W bloku mieszkają setki osób, a jednak nie znalazł się nikt, kto przygarnąłby Manię. Kotka zagląda do pobliskiego sklepu, gdzie czasem ktoś ją pogłaszcze lub da coś do jedzenia. Jedna pani mieszkająca w bloku postawiła dla Mani małą budkę i dokarmia ją. Kicia bardzo rzadko wchodzi jednak do budki. Najczęściej leży pod murem bloku, bo tam ma więcej kontaktu z ludźmi, którego bardzo potrzebuje. Zaprzyjaźniła się z okolicznymi psami, które czekają na swoich właścicieli pod sklepem. Mania czeka z nimi. Tylko, że psy zawsze wracają do domu, a Mania zostaje pod blokiem

Takich przypadków jest wiele. Tylko w tym roku, w naszej okolicy, na ulicę wyrzucono Pręguska, Małego i Baryłkę, które znalazły już nowe, wspaniałe domy.Mamy nadzieję, że znajdzie się też osoba, która pokocha śliczną Manię. Koteczka codziennie czeka na takiego człowieka. Jest młoda, ma kilka lat. Jeszcze wiele lat przed nią, ale co to będą za lata jeśli spędzi je na ulicy?

Kotki takie jak Mania potrafią się odwdzięczyć za uratowanie życia. Bo można powiedzieć, że biorąc takiego kotka z ulicy ratujemy mu życie. Domowy kot nie przeżyje długo na dworze. Nawet jeśli nauczy się radzić sobie na ulicy, to pewnego dnia straci nadzieję na lepsze życie i odejdzie Nie pozwólmy Manii stracić nadziei. Znajdźmy dla niej dom tymczasowy lub stały. Możemy pokryć koszty sterylizacji w nowym domu, bo nie wiemy czy kicia jest wysterylizowana.

Poszukajmy dla niej nowego domu, póki kotka ma nadzieję.

Rasa: Koty bez rodowodu