Usługi budowlane Gdańsk Kompleksowe remonty

Usługi budowlane Gdańsk Kompleksowe remonty
Kompleksowe remonty
Miasto: Gdańsk
Był online: 23 lip 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 4

Zamieszczono: 26 cze 2018

Opis towaru przez autora:

Jesteśmy firmą z Gdańska, działającą na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się wykonywaniem remontów, instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Ponadto, dostosowując się do potrzeb dzisiejszych klientów oferujemy im szeroko rozumiane doradztwo w zakresie układu pomieszczeń czy wyboru najlepszych materiałów.

Wiedząc, że remont to dla wielu osób przedsięwzięcie stresujące, tworzymy dokładny plan prac, usprawniający i przyspieszający cały proces. Pomagamy na każdym etapie – od projektu, przez zakup materiałów po realizację i końcowe porządki. Efekty naszych prac to wynik wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy połączonej z pasją pracowników.

Cechy, które nas wyróżniają to także rzetelność, terminowość, kreatywność i zaangażowanie oraz – co ważne – indywidualne podejście do klientów. Każde, nawet najtrudniejsze zlecenie to dla nas wyzwanie, któremu zawsze sprostamy.

Dzięki praktycznym umiejętnościom i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Co ważne – zawsze zachowujemy zdrowe proporcje między wysoką jakością usług a ich ceną, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów.

Jeśli chcecie powierzyć remont i wykończenie swojego domu/mieszkania/biura profesjonalistom, zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć Wam bezpieczną, wygodną i wyjątkową pod względem estetycznym przestrzeń.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

http://kompleksowe-remonty.pl/

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

Więcej zdjęć (3):